Profilaktyczny Piknik Rodzinny

Dodane przez adm1 - pon., 17/06/2024 - 12:11

Kategoria

W dniu 16 czerwca 2024 r. w ramach realizowanego projektu profilaktycznego pn. „Profilaktyka i działania uprzedzające mające na celu przeciwdziałanie wczesnej inicjacji środków psychoaktywnych i alkoholu” odbył się Piknik rodzinny  zorganizowany dzięki dofinansowaniu z Funduszu Przeciwalkoholowego.

W imprezie udział wzięły rodziny zastępcze wraz z wychowankami, rodziny naturalne objęte wsparciem asystenta rodziny, wychowankowie Placówek Opiekuńczo – Wychowawczych w Suwałkach „Dom nr 1” i „Dom nr 2”.  Podczas pikniku uczestnicy mieli możliwość wzięcia udziału w przygotowanych zabawach i konkursach rodzinnych, strefy dmuchawców, gier tablicowych, mega klocków, kącika malowania twarzy, kącika działań profilaktycznych oraz  skorzystać z poczęstunku.

Uzależnienia są najczęstszą z przyczyn ograniczenia władzy rodzicielskiej i spotkanie było doskonałą okazją do wyrażenia wdzięczności i podziękowania rodzinom zastępczym za trud, zaangażowanie  i opiekę nad dziećmi pozbawionymi opieki rodzicielskiej.

Wszystkim uczestnikom dziękujemy za mile spędzony czas i dobrą zabawę.

 

https://bialystok.tvp.pl/27213699/przeglad-suwalski

1
2
3
4
5
6
7